15.10.2024 15:36
spartak moskva Arena
1’ Футболісти команди spartak moskva 794 розіграли м'яч із центру поля
11’ Данил Пруцев зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
11’ Після прострільного удару по воротах Мейсон Маунт рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
11’ Мейсон Маунт вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
18’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
27’ Знову м'яч забирає Войтек Ковальский
36’ Після тонкої передачі м'яч отримує Ренату Саншеш
45’ Паоло Ди Чини у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
48’ Браулио Данни Алекс показує найвищу техніку воротарської майстерності
50’ Олкимос Канделаки порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
58’ Команда spartak moskva 794 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
61’ Ренату Саншеш проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
63’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Паоло Ди Чини чітко вкинув м'яч у гру
66’ Суддя призначає пенальті. Юрий Горшков пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
67’ Боротьба за м'яч у повітрі і Паоло Ди Чини буквально лягає на спину опонента!
67’ Франсишку Консейсау проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
71’ Гравець віддає наскрізний пас і Маркиньос у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
75’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди spartak moskva 794
82’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
88’ Ну треба ж! Олкимос Канделаки віддав пас прямо в ноги своєму супернику!