15.10.2024 15:28
Travellers Arena
1’ Футболісти команди Travellers 1019 розіграли м'яч із центру поля
3’ Кевин Фолланд спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
9’ Після легкого удару гравцем Маркиньос по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
12’ Никола Миленкович неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
18’ Франсишку Консейсау неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
24’ Ренату Саншеш проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
25’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
27’ М'ячем заволодів Джон Дуран, але несподівано тут же його втратив!
35’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
36’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Франсишку Консейсау забиває приголомшливий м'яч у ворота!
40’ Жахливий та неточний пас віддав Сергей Милинкович Савич своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
42’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Джон Дуран забиває ГОЛ!
42’ Кевин Фолланд віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
46’ І з м'ячем Энтони Гордон після ідеального підкату
50’ Сергей Милинкович Савич зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
52’ Після образи суперника Сергей Милинкович Савич нахабно штовхає його!
58’ Джон Дуран у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
66’ М'яч за межами поля, вкидає Варрен Заир Эмри
74’ Після образи суперника Кевин Фолланд нахабно штовхає його!
75’ Гравець віддає наскрізний пас і Мейсон Маунт у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
78’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Никола Миленкович і непогано виносить його в центр поля
83’ Сергей Милинкович Савич зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
85’ Кристофер Нкунку неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!