15.10.2024 14:45
FC ASTRA Arena
1’ Команда FC ASTRA 1088 розпочала з центру поля
6’ Хоакин Фернандес проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
9’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Станислав Коваль
11’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Сезар Рейя віддав пас в нікуди!
20’ І знову Филимон Филипцев віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
22’ Яка передача і Станислав Коваль пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
22’ Андрей Тимошицкий зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
29’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Нето вміло забирає м'яч!
37’ Гравець Алексей Камков набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
43’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гегам Кадимян
48’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Алексей Камков
52’ Після прострільного удару по воротах Хоакин Фернандес рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
54’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гоменюк Владимир
62’ Після тонкої передачі м'яч отримує Хоакин Фернандес
70’ Який незграбний пас віддав Хоакин Фернандес і м'ячем заволодів суперник!
71’ Станимир Дриженко проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
76’ Андрей Гитченко на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
85’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Кевин Фолланд
89’ Кевин Фолланд втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку