15.10.2024 14:42
Манчестер Arena
1’ Футболісти команди Манчестер 1659 розіграли м'яч із центру поля
9’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Роберто Де Дзерби
14’ Боротьба за м'яч у повітрі і Карлос Клерк буквально лягає на спину опонента!
20’ Небезпечний штрафний удар і Рой Макай легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
22’ Знову м'яч забирає Майкл Каррик
26’ І з м'ячем Сандро Тонали після ідеального підкату
31’ Боротьба за м'яч у повітрі і Джермейн Дефо буквально лягає на спину опонента!
38’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
47’ Суддя призначає пенальті. Рой Макай пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
47’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Майкл Каррик
54’ Раимофф вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
58’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Том Клеверли чітко вкинув м'яч у гру
65’ Дааа... Бахтишат Абдуллаев не зміг прийняти пас від свого партнера...
68’ Жахливий та неточний пас віддав Сандро Рамирес своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
68’ Суддя призначає пенальті. Рой Макай пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
71’ Вилли Кабальеро на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
77’ Бахтишат Абдуллаев фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
80’ Після прострільного удару по воротах Сандро Рамирес рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
80’ Бахтишат Абдуллаев вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
83’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Майкл Каррик забиває ГОЛ!
86’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Майкл Каррик