15.10.2024 14:33
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
2’ Яка передача і Деукалайон Ксенакис пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
8’ Мда... Богдан Порох... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
8’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Тим ван Реммерсваал забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
12’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
18’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Владимир Гладкий
23’ Виталий Старухин вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
28’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Виталий Старухин отримав сильну травму
31’ Ну треба ж! Сандро Рамирес віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
32’ Гравець команди Liverpool 1782 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Павел Ребенок отримує попередження
35’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Раимофф
37’ Ех, Лукман Аруна... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
44’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
50’ Владислав Насибулин втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
53’ Суддя призначає пенальті. Раимофф пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
54’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Сандро Рамирес
60’ Павел Ребенок на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
70’ Тим ван Реммерсваал порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
76’ У грубому підкаті Владислав Насибулин зносить суперника з ніг!
85’ Дмитрий Резник важко ловить м'яч