15.10.2024 14:27
Fc Monako Arena
1’ Футболісти команди Fc Monako 542 розіграли м'яч із центру поля
6’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Душан Влахович прикривається руками, медики вже поспішають...
11’ Жахливий та неточний пас віддав Адам Игве своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
14’ Команда Fc Monako 542 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
20’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
27’ Марсель Давид вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
31’ Після жахливої помилки захисника Кевин Фолланд без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
32’ Хоакин Фернандес проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
41’ Хуан Бернат подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
47’ Сильний та точний пас віддав Манар Сланов і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
48’ Після прострільного удару по воротах Филимон Филипцев рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
51’ Хуан Бернат добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
52’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Мейсон Маунт забиває ГОЛ!
56’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Марсель Давид віддав пас в нікуди!
65’ Манар Сланов у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
66’ Після жахливої помилки захисника Душан Влахович без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
75’ Сильний та точний пас віддав Манар Сланов і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
77’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
80’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
85’ Нето легко перехоплює м'яч
89’ Після легкого удару гравцем Мейсон Маунт по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
90’ М'ячем у голову отримує Мейсон Маунт. Сподіваємось все обійдеться...