15.10.2024 14:25
FcKharkiv Arena
1’ Футболісти команди FcKharkiv 1495 розіграли м'яч із центру поля
5’ Після невиразного відбору, атаку почав Глеб Бухал
9’ Жахливий та неточний пас віддав Дэйли Блинд своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
12’ Шикарний аут та м'яч вкине Бруно Араухо
14’ Гравець команди FcKharkiv 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Сергей Симинин отримує попередження
19’ Шикарний аут та м'яч вкине Дэннис Ячин
23’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
28’ Гравець віддає наскрізний пас і Дэннис Ячин у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
32’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Пак Чи Сон
39’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Бруно Араухо
42’ Дэйли Блинд віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди FcKharkiv 1495! Видно злагодженість у діях!
49’ Знову м'яч забирає Владислава Крачок
53’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Пак Чи Сон
55’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Дэннис Ячин легко вганяє м'яч у сітку воріт!
59’ Гравець Педро Уго Аморим набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
63’ Небезпечний штрафний удар і Левент Кишш легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
67’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
77’ Гонсалу Рамуш зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
77’ Бруно Араухо порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
79’ І знову Левент Кишш віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
87’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Дэйли Блинд