15.10.2024 13:53
НОРД Arena
1’ Футболісти команди НОРД 1425 розіграли м'яч із центру поля
6’ Зелимхан Бакаев спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
10’ Боротьба за м'яч у повітрі і Леннерт Нильсен буквально лягає на спину опонента!
11’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Леннерт Нильсен забиває ГОЛ!
13’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Силвештре Варела
20’ Деукалайон Ксенакис неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
28’ М'ячем заволодів Лукман Аруна, але несподівано тут же його втратив!
30’ Антони Рамальетс головою відбиває м'яч
32’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Деукалайон Ксенакис забиває ГОЛ!
33’ Жан Поль Боэтиюс красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди НОРД 1425
37’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
42’ Сандро Рамирес проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
43’ Після проходження флангом Деукалайон Ксенакис віддав точну передачу на протилежний фланг
45’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Сандро Рамирес отримує попередження
47’ М'ячем заволодів Тим ван Реммерсваал, але несподівано тут же його втратив!
49’ Команда НОРД 1425 спокійно контролює м'яч у середині поля
49’ Небезпечний штрафний удар і Максим Глушенков легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
54’ Криштиану Перейра грамотно грає на виході
54’ Небезпечний штрафний удар і Даниэль Шваб легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
60’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Раимофф
63’ Антони Рамальетс грамотно грає на виході
66’ Після проходження флангом Максим Глушенков віддав точну передачу на протилежний фланг
75’ Боротьба за м'яч у повітрі і Раимофф буквально лягає на спину опонента!
81’ Зе Луиш фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
85’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!