15.10.2024 13:51
8’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Франческо Маньянелли
14’ Небезпечний штрафний удар і Сандро Рамирес легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
18’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
28’ Після невиразного відбору, атаку почав Леннерт Нильсен
29’ Гравець віддає наскрізний пас і Лукман Аруна у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
35’ Сильний та точний пас віддав Франческо Маньянелли і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
40’ Тим ван Реммерсваал порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
49’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Раимофф...
53’ М'яч за межами поля, вкидає Айтана Бонмати
57’ Яка передача і Халид Булахруз пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
60’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Жека Тарантино правильно віддати пас на партнера!
65’ Ех, Тим ван Реммерсваал... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
65’ Карлос Клерк втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
70’ Зірвавши контратаку суперника, Сандро Рамирес перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
74’ Який незграбний пас віддав Лукман Аруна і м'ячем заволодів суперник!
77’ І з м'ячем Тим ван Реммерсваал після ідеального підкату
84’ Сандро Рамирес зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
87’ Халид Булахруз неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!