15.10.2024 13:47
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
6’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Дидье Дрогба і непогано виносить його в центр поля
10’ Мейсон Маунт проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
13’ Гравець віддає наскрізний пас і Кевин Фолланд у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
19’ М'ячем заволодів Назарбай Мустафин, але несподівано тут же його втратив!
23’ Мейсон Маунт порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
24’ Після жахливої помилки захисника Августин Липчук без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
27’ Після жахливої помилки захисника Рубен де Вит без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
32’ Мда... Хуан Бернат... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
39’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Дидье Дрогба
42’ Знаменитий гравець Яго Аспас вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
48’ Хоакин Фернандес прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
57’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Дидье Дрогба чітко вкинув м'яч у гру
64’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
68’ Афанасий Максин проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
70’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Ренату Саншеш
74’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Кевин Фолланд
77’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Душан Влахович
79’ Яка передача і Мигель Бельман пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
80’ При спробі обійти суперника гравець Ренату Саншеш підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
84’ Микаэль Агацци головою відбиває м'яч
87’ Після проходження флангом Ренату Саншеш віддав точну передачу на протилежний фланг