15.10.2024 13:39
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
7’ Знаменитий гравець Эрминио Ди Черчи вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
8’ Гравець команди Перемога 834 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Тагай Смаков отримує попередження
10’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Душан Влахович не зміг потрапити по воротах!
18’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
20’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Кевин Фолланд
30’ Тагай Смаков не зміг віддати пас! Явний брак техніки
33’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Душан Влахович забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
34’ Команда Перемога 834 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
37’ Суддя призначає пенальті. Кристоф Ленц пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
38’ Гравець віддає наскрізний пас і Ренату Саншеш у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
39’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Рикардо Массари
45’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Рикардо Массари
52’ Після прострільного удару по воротах Данило рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
53’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Бруну Мендаш Хипайлито
55’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Рубен де Вит
63’ Кевин Фолланд фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
73’ Нето легко перехоплює прострільну передачу
77’ Хуан Бернат порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
79’ М'ячем заволодів Хуан Бернат, але несподівано тут же його втратив!
84’ Данило подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
88’ Кевин Фолланд вкинув аут прямо в центр штрафного суперника