15.10.2024 13:35
Stallion Arena
1’ Футболісти команди Stallion 1740 розіграли м'яч із центру поля
11’ Педро Уго Аморим порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
18’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
23’ Гонсалу Рамуш проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
28’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
30’ Небезпечний штрафний удар і Сандро Рамирес легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
31’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Бруно Араухо забиває ГОЛ!
36’ Боротьба за м'яч у повітрі і Максим Мухин буквально лягає на спину опонента!
38’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Дэннис Ячин
39’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Пров Зямкин забиває ГОЛ!
47’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гонсалу Рамуш
50’ Максим Мухин зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
52’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Кейсуке Хонда не зміг потрапити по воротах!
56’ Ну треба ж! Максим Мухин віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
57’ Суддя призначає пенальті. Понтус Вернблум пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
63’ Яка Бийол втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
66’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Марк Гонсалес
76’ Бруно Араухо віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
82’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гонсалу Рамуш забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
85’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гонсалу Рамуш
88’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Илья Цымбаларь забиває приголомшливий м'яч у ворота!