15.10.2024 13:31
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
4’ Сильний удар по воротах, але Нето у стрибку легко відбив цей м'яч!
9’ Ех, Мейсон Маунт... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
15’ Мейсон Маунт у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
23’ Хокон Мейер важко ловить м'яч
27’ Яго Аспас втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
30’ Хоакин Фернандес зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
33’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Dybovo 816 гра в середині поля
41’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
50’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Корнилий Зелинский
53’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Густав Полещук забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
56’ Гравець Дженго Франк набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
66’ Шуджи Огата вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
68’ Сильний та точний пас віддав Хоакин Фернандес і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
77’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Мейсон Маунт чітко вкинув м'яч у гру
80’ При виконанні кутового удару Мейсон Маунт несподівано та красиво забиває ГОЛ!
87’ Ростэк Руткевич фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
90’ Небезпечний штрафний удар і Хуан Бернат легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!