15.10.2024 13:29
3’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Раимофф
9’ Артем Ситало фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
14’ Артем Ситало фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
20’ Сандро Рамирес практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
22’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Эмануэле Морони зробив гарний підкат
27’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Рафаэль Чихос забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
32’ Артем Ситало красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди FC DORDOI 1557
33’ Після прострільного удару по воротах Леандро Троссард рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
38’ Відібравши м'яч, Дэннис Ячин віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
42’ Вправно перехоплює м'яч Педро Уго Аморим
45’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
48’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Боипузо Дешан легко вганяє м'яч у сітку воріт!
48’ Після проходження флангом Эмануэле Морони віддав точну передачу на протилежний фланг
55’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Эмануэле Морони
62’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Педро Уго Аморим не зміг потрапити по воротах!
66’ Рафаэль Чихос відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди FC DORDOI 1557
68’ Иво Чеккини зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
71’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Артем Ситало
73’ Илья Цымбаларь у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
76’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
79’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Артем Ситало
83’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Боипузо Дешан не зміг залишити поле без допомоги медиків
87’ Педро Уго Аморим на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
90’ Після жахливої помилки захисника Бруно Араухо без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!