15.10.2024 13:18
Иртыш Arena
1’ Футболісти команди Иртыш 811 розіграли м'яч із центру поля
8’ Нето непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
9’ Суддя призначає пенальті. Кевин Фолланд пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
10’ Абимбола Арно прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
17’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
19’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Хоакин Фернандес легко вганяє м'яч у сітку воріт!
27’ І знову Кэйдон Йондж віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
29’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
33’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Душан Влахович отримує попередження
36’ Рубен де Вит подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
43’ Нифонт Николаев відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Иртыш 811
43’ Нето легко перехоплює м'яч
48’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Поликарп Головатюк
48’ Маркиньос проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
55’ Вправно перехоплює м'яч Яго Аспас
59’ Мартын Игнатьев подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
59’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Ренату Саншеш забиває приголомшливий м'яч у ворота!
66’ Мартын Игнатьев порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
76’ Після тонкої передачі м'яч отримує Мечислав Привизенцев
86’ Що ж робить гравець команди Иртыш 811, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
90’ Суддя призначає пенальті. Яго Аспас пробиває пенальті! Удар! Гол!!!