15.10.2024 13:02
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
2’ Хермокрэйтс Алексос відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди FC Lazo 811
3’ Ну треба ж! Мейсон Маунт віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
10’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Кичиро Оно і непогано виносить його в центр поля
16’ Яго Аспас точно зіграв головою на партнера по команді!
19’ Хермокрэйтс Алексос від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
25’ Кичиро Оно вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
31’ Гатера Кингсон віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди FC Lazo 811
35’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Мейсон Маунт зробив гарний підкат
39’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гатера Кингсон
39’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Яго Аспас легко вганяє м'яч у сітку воріт!
41’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Бабатанд Бестер віддав пас в нікуди!
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
46’ М'ячем у голову отримує Франсишку Консейсау. Сподіваємось все обійдеться...
49’ Дааа... Хермокрэйтс Алексос не зміг прийняти пас від свого партнера...
50’ Після прострільного удару по воротах Мейсон Маунт рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
57’ Після проходження флангом Нуно Гомеш Семьюеш віддав точну передачу на протилежний фланг
59’ Мейсон Маунт прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
62’ Ну треба ж! Кичиро Оно віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
63’ Альберто Арашу зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
65’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Ренату Саншеш
68’ Після жахливої помилки захисника Драган Йовович без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
73’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
80’ Сильний та точний пас віддав Кичиро Оно і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
85’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Душан Влахович...