15.10.2024 12:44
Zarafshon Arena
1’ Команда Zarafshon 868 розпочала з центру поля
3’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Робин Сживалла забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
5’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Мейсон Маунт
9’ Яка передача і Хуан Бернат пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
14’ Милан Борге вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
21’ Нето важко ловить м'яч
26’ Після жахливої помилки захисника Душан Влахович без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
28’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Милан Борге
34’ І з м'ячем Робин Сживалла після ідеального підкату
39’ І знову Клод-Амоуд Брока віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
42’ Жахливий та неточний пас віддав Хоакин Фернандес своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
48’ Душан Влахович віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099
51’ Нето легко перехоплює прострільну передачу
53’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Клод-Амоуд Брока
57’ Архип Кириленко відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Zarafshon 868
58’ Хуан Бернат проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
63’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Франсишку Консейсау
67’ Ренату Саншеш від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
69’ Хоакин Фернандес практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
74’ Кевин Фолланд втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
76’ Після образи суперника Мейсон Маунт нахабно штовхає його!
80’ Небезпечний штрафний удар і Клод-Амоуд Брока легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
84’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Архип Кириленко...
88’ Нето витягає дуже складний удар