15.10.2024 12:27
Ummon Arena
1’ Команда Ummon 847 розпочала з центру поля
7’ Ех, Кошта Данни Эрмани... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
11’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Яго Аспас забиває ГОЛ!
12’ Знаменитий гравець Хуан Бернат вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
15’ Після проходження флангом Франсишку Консейсау віддав точну передачу на протилежний фланг
20’ Нето головою відбиває м'яч
27’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Надим Несбит
32’ Відібравши м'яч, Вегар Врайс віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
40’ Кевин Фолланд порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
44’ Мда... Франсишку Консейсау... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
52’ Вдало віддав пас Хуан Бернат своєму гравцю!
55’ Небезпечний штрафний удар і Кевин Фолланд легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
58’ Дидрик Викен головою відбиває м'яч
67’ Хуан Бернат на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
68’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Франсишку Консейсау забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
70’ Після легкого удару гравцем Анрэ Ланди по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
73’ Филипп Хоффмайстер порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
75’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
83’ Дидрик Викен показує найвищу техніку воротарської майстерності
89’ Ну треба ж! Филипп Хоффмайстер віддав пас прямо в ноги своєму супернику!