15.10.2024 11:54
FC Lazo Arena
1’ Футболісти команди FC Lazo 811 розіграли м'яч із центру поля
6’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
15’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
17’ М'ячем заволодів Ренату Саншеш, але несподівано тут же його втратив!
20’ Після легкого удару гравцем Хуан Бернат по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
21’ Ренату Саншеш віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099
27’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Франсишку Консейсау чітко вкинув м'яч у гру
29’ Нето головою відбиває м'яч
31’ Яго Аспас проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
34’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
37’ При виконанні кутового удару Яго Аспас несподівано та красиво забиває ГОЛ!
37’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Данило отримує попередження
39’ Відібравши м'яч, Дэри Шелтон віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
42’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Онезифорос Георгиадис забиває приголомшливий м'яч у ворота!
48’ Бабатанд Бестер красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди FC Lazo 811
50’ Гравець віддає наскрізний пас і Бриан Мерсье у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
58’ Франсишку Консейсау віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
62’ Нето легко перехоплює прострільну передачу
62’ Знаменитий гравець Хоакин Фернандес вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
68’ Нето важко ловить м'яч
74’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
79’ Онезифорос Георгиадис красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди FC Lazo 811
84’ Жиль Жобен легко перехоплює прострільну передачу
84’ Бабатанд Бестер зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
88’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Яго Аспас