15.10.2024 11:11
Dybovo Arena
1’ Футболісти команди Dybovo 816 розіграли м'яч із центру поля
4’ Що ж робить гравець команди Chelsee 578, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
7’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
10’ Після жахливої помилки захисника Омар Барретт без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
15’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Шуджи Огата чітко вкинув м'яч у гру
17’ Максимильян Чайка проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
21’ Маттиас Сильверман подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
28’ Джон Брайт грамотно грає на виході
33’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
33’ При виконанні кутового удару Корнилий Зелинский несподівано та красиво забиває ГОЛ!
39’ Після жахливої помилки захисника Бузиба Мбола без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
41’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
45’ Після тонкої передачі м'яч отримує Кэвин Юр
49’ Омар Барретт втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
49’ Після тонкої передачі м'яч отримує Дэвин Перкин
54’ Після жахливої помилки захисника Дженго Франк без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
58’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
63’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
72’ Хокон Мейер показує найвищу техніку воротарської майстерності
74’ Сильний удар по воротах, але Джон Брайт у стрибку легко відбив цей м'яч!
84’ Маттиас Сильверман спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
91’ Після проходження флангом Густав Полещук віддав точну передачу на протилежний фланг