15.10.2024 10:26
3’ Після жахливої помилки захисника Жуан Канселу без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
10’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Алексис Макаллистер чітко вкинув м'яч у гру
12’ Филиппо Индзаги у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
16’ М'ячем заволодів Дэннис Ячин, але несподівано тут же його втратив!
26’ Раимофф красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
35’ Гонсалу Рамуш вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
44’ Після образи суперника Илья Цымбаларь нахабно штовхає його!
47’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Пров Зямкин забиває ГОЛ!
51’ Эйсебио спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
57’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Стив Манданда вміло забирає м'яч!
57’ Жуан Канселу відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Реал Мадрид 1488
67’ Рияд Марез фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
71’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
72’ Після легкого удару гравцем Алексис Макаллистер по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
78’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Хосе Энрике і непогано виносить його в центр поля
83’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Алексис Макаллистер
83’ Пров Зямкин втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
86’ Після жахливої помилки захисника Жуан Канселу без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
89’ Педро Уго Аморим вкинув аут прямо в центр штрафного суперника