15.10.2024 10:17
Інгулець Arena
1’ Команда Інгулець 1099 розпочала з центру поля
3’ Боротьба за м'яч у повітрі і Кичиро Сайто буквально лягає на спину опонента!
9’ І з м'ячем Минори Мацуока після ідеального підкату
15’ Сильний удар по воротах, але Нето у стрибку легко відбив цей м'яч!
19’ Хоакин Фернандес не зміг віддати пас! Явний брак техніки
23’ Кичиро Сайто відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Інгулець 1099
28’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
36’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
44’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Хуан Бернат
49’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Франсишку Консейсау
54’ Після прострільного удару по воротах Кичиро Сайто рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
55’ Після прострільного удару по воротах Джозси Кишш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
57’ Небезпечний штрафний удар і Амин Харит легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
59’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Ренату Саншеш чітко вкинув м'яч у гру
63’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Амин Харит
70’ Филиппе Андраде Ферраз віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Інгулець 1099
78’ Микаэль Агацци непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
85’ Нето показує найвищу техніку воротарської майстерності