15.10.2024 10:14
Фк Киржач Arena
1’ Команда Фк Киржач 853 розпочала з центру поля
10’ Иианни Андриканис порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
13’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Террел Перкин
17’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Маттиа Марчионни віддав пас в нікуди!
24’ Михэли Олах порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
33’ Гравець віддає наскрізний пас і Шиничи Каэдэ у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
34’ Сильний удар по воротах, але Александрос Падопулос у стрибку легко відбив цей м'яч!
38’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Шиничи Каэдэ і непогано виносить його в центр поля
43’ Гравець віддає наскрізний пас і Маттиас Сильверман у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
47’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Кармыс Сейфуллин
52’ Після проходження флангом Рэкс Бэнкрофт віддав точну передачу на протилежний фланг
56’ При виконанні кутового удару Кэвин Юр несподівано та красиво забиває ГОЛ!
60’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Кармыс Сейфуллин забиває приголомшливий м'яч у ворота!
62’ Диаболос Андриканис неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
70’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Урлик Голуховский
75’ Джон Брайт грамотно грає на виході
79’ Маттиас Сильверман практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
83’ Шиничи Каэдэ проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
84’ Вправно перехоплює м'яч Иианни Андриканис
90’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Урлик Голуховский легко вганяє м'яч у сітку воріт!
92’ Джон Брайт легко перехоплює м'яч