15.10.2024 10:09
ТЕРМИТЫ Arena
1’ Команда ТЕРМИТЫ 935 розпочала з центру поля
10’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Хтонайос Архимедос
12’ Суддя призначає пенальті. Мейсон Маунт пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
16’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Андрей Савилов
24’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Ренату Саншеш
27’ Мейсон Маунт прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
36’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Кевин Фолланд
41’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Мейсон Маунт забиває ГОЛ!
42’ Суддя призначає пенальті. Хоакин Фернандес пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
45’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди ТЕРМИТЫ 935 гра в середині поля
47’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
55’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Хуан Бернат
60’ У грубому підкаті Хтонайос Архимедос зносить суперника з ніг!
67’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Хтонайос Архимедос
75’ Після жахливої помилки захисника Маркиньос без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
75’ Команда ТЕРМИТЫ 935 спокійно контролює м'яч у середині поля
80’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Хоакин Фернандес
85’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
86’ Даниэль Леал зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку