15.10.2024 10:09
СКМ Arena
1’ Команда СКМ 799 розпочала з центру поля
2’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
7’ Жермен Лаберж віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
14’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
16’ Яка передача і Раимофф пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
21’ При виконанні кутового удару Лукман Аруна несподівано та красиво забиває ГОЛ!
24’ Грег Байерли подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
28’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
33’ При виконанні кутового удару Раимофф несподівано та красиво забиває ГОЛ!
35’ Сандро Рамирес порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
40’ Карло Бруно легко перехоплює прострільну передачу
45’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Гравець видалений
53’ Гравець видалений проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
63’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
70’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Тим ван Реммерсваал
79’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Сандро Рамирес забиває ГОЛ!
79’ Мда... Леннерт Нильсен... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
82’ Гэйвин Баркер втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
83’ Карло Бруно грамотно грає на виході
90’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Лукман Аруна