15.10.2024 10:01
cordoba cf Arena
1’ Команда cordoba cf 921 розпочала з центру поля
6’ Після легкого удару гравцем Данило по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
8’ Дааа... Хоакин Фернандес не зміг прийняти пас від свого партнера...
11’ Мда... Самир Вейенфельд... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
18’ І з м'ячем Ренату Саншеш після ідеального підкату
26’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Душан Влахович забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
26’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
33’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Самир Вейенфельд забиває ГОЛ!
34’ Шикарний аут та м'яч вкине Кевин Фолланд
36’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Ренату Саншеш
45’ Хоакин Фернандес практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
48’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
50’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Ренату Саншеш віддав пас в нікуди!
51’ Гравець команди cordoba cf 921 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Рафаэл Моленар отримує попередження
54’ Після образи суперника Душан Влахович нахабно штовхає його!
63’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Рафаэл Моленар і непогано виносить його в центр поля
72’ Який незграбний пас віддав Мейсон Маунт і м'ячем заволодів суперник!
73’ Гравець команди cordoba cf 921 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Хусаин Рокки отримує попередження
74’ Команда cordoba cf 921 спокійно контролює м'яч у середині поля
84’ Після проходження флангом Кевин Фолланд віддав точну передачу на протилежний фланг
90’ Вправно перехоплює м'яч Рафаэл Моленар