15.10.2024 09:15
5’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Лукман Аруна забиває приголомшливий м'яч у ворота!
11’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гонсалу Рамуш буквально лягає на спину опонента!
20’ Після легкого удару гравцем Сандро Рамирес по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
21’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
30’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Деукалайон Ксенакис зробив гарний підкат
37’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Сандро Рамирес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
40’ Сандро Рамирес порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
42’ М'яч за межами поля, вкидає Гонсалу Рамуш
47’ Гравець віддає наскрізний пас і Антон Заболотный у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
52’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Антон Заболотный
54’ Після прострільного удару по воротах Антон Заболотный рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
59’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Сандро Рамирес
62’ Антон Заболотный втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
64’ Гонсалу Рамуш віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
73’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Лукман Аруна і непогано виносить його в центр поля
74’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Марк Гонсалес легко вганяє м'яч у сітку воріт!
77’ Гравець Алан Дзагоев набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
78’ Норайо Кита зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
86’ І з м'ячем Деукалайон Ксенакис після ідеального підкату