15.10.2024 08:59
FC ASTRA Arena
1’ Команда FC ASTRA 1092 розпочала з центру поля
3’ Після прострільного удару по воротах Мейсон Маунт рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
11’ Ренату Саншеш на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
13’ Гравець віддає наскрізний пас і Станимир Дриженко у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
14’ Станимир Дриженко прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
21’ М'ячем заволодів Яго Аспас, але несподівано тут же його втратив!
30’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Андрей Гитченко
33’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Александр Яценко
43’ Ренату Саншеш віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099
51’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
56’ Яго Аспас порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
64’ При виконанні кутового удару Гоменюк Владимир несподівано та красиво забиває ГОЛ!
65’ Дааа... Андрей Зощук не зміг прийняти пас від свого партнера...
73’ Кевин Фолланд віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099
82’ Александр Яценко проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
87’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Ренату Саншеш