15.10.2024 08:46
ДИНАМО ФК Arena
1’ Команда ДИНАМО ФК 838 розпочала з центру поля
6’ Омар Барретт порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
8’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Матт Буш забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
11’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
13’ Після прострільного удару по воротах Райан Херст рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
14’ Знову м'яч забирає Кэвин Юр
14’ Илияс Мамин проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
17’ Гравець команди Chelsee 578 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Райан Херст отримує попередження
20’ Рэкс Бэнкрофт вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
25’ М'яч за межами поля, вкидає Дэвин Перкин
32’ Відмінну передачу віддав Омар Барретт, мабуть один із найкращих гравців команди Chelsee 578
39’ Яка передача і Дэвин Перкин пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
40’ Яка передача і Иоан Тимощук пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
42’ Омар Барретт порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
48’ Вук Гак практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
54’ Омар Барретт від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
59’ Відмінну передачу віддав Кэвин Юр, мабуть один із найкращих гравців команди Chelsee 578
60’ Після легкого удару гравцем Матт Буш по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
61’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Кэвин Юр віддав пас в нікуди!
70’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Слэволджуб Милутинович не зміг потрапити по воротах!
74’ Після проходження флангом Иоан Тимощук віддав точну передачу на протилежний фланг
83’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Омар Барретт
86’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Стевэн Гак чітко вкинув м'яч у гру