Товариський матч

15.10.2024 08:41
Нефтяник Ахтырка Arena
1’ Футболісти команди Нефтяник Ахтырка 779 розіграли м'яч із центру поля
4’ Боротьба за м'яч у повітрі і Джено Хорти буквально лягає на спину опонента!
8’ Жорсткий підкат та футболіст Абрахам Тедеско падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
11’ Тодд Кондон відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Chelsee 578
13’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
16’ Террел Перкин прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
26’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
34’ Після образи суперника Абрахам Тедеско нахабно штовхає його!
41’ Золтан Боллманн витягає дуже складний удар
47’ Знову м'яч забирає Гравець видалений
57’ Після проходження флангом Дэвин Перкин віддав точну передачу на протилежний фланг
59’ Абрахам Тедеско спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
59’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Омар Барретт забиває приголомшливий м'яч у ворота!
68’ Після тонкої передачі м'яч отримує Джемми Маккенна
73’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Бальдомеро Хосе правильно віддати пас на партнера!
77’ Після прострільного удару по воротах Райан Херст рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
80’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Жолдас Курмангалиев зробив гарний підкат
85’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Кэвин Юр
86’ Знаменитий гравець Вида Бабич вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!