15.10.2024 08:40
4’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Раимофф
7’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Иван Скрипка
9’ Боротьба за м'яч у повітрі і Хезиод Митропулос буквально лягає на спину опонента!
15’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
17’ Сандро Рамирес віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
24’ Суддя призначає пенальті. Леннерт Нильсен пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
26’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Илья Цымбаларь
28’ Сандро Рамирес красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
38’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Иван Скрипка
46’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
52’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
55’ Леннерт Нильсен красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
57’ Боротьба за м'яч у повітрі і Леннерт Нильсен буквально лягає на спину опонента!
58’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Леннерт Нильсен забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
60’ Після образи суперника Карлос Клерк нахабно штовхає його!
65’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гравець видалений
66’ Знаменитий гравець Раимофф вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
71’ Ех, Фирун Кейта... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
71’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Карлос Клерк забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
81’ Вправно перехоплює м'яч Раимофф
83’ І з м'ячем Карлос Клерк після ідеального підкату
89’ Карлос Клерк прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах