15.10.2024 08:39
Uzwolf Arena
1’ Футболісти команди Uzwolf 803 розіграли м'яч із центру поля
4’ Гравець команди Uzwolf 803 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Джерард Татчер отримує попередження
8’ Кэвин Юр відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Chelsee 578
10’ Рэкс Бэнкрофт вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
14’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Кэвин Юр
19’ Шуджи Исии проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
21’ Джон Брайт важко ловить м'яч
25’ Зірвавши контратаку суперника, Кэвин Юр перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
29’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Джемми Маккенна
34’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Тодд Кондон
37’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Иори Хаттори віддав пас в нікуди!
47’ Ну треба ж! Дэвин Перкин віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
50’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Кэвин Юр
58’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Шуджи Исии чітко вкинув м'яч у гру
64’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Майкл Гисборн правильно віддати пас на партнера!
65’ Суддя призначає пенальті. Кунайо Кидо пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
68’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Маттиас Сильверман
78’ Димитрайдж Милошевич важко ловить м'яч
86’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
90’ Знаменитий гравець Хуссейн Марцоччи вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!