15.10.2024 08:33
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
3’ Франсишку Консейсау практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
5’ Відібравши м'яч, Тур ван дер Мер віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
10’ Гравець віддає наскрізний пас і Станимир Дриженко у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
10’ Инге Виллемс вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
12’ Нето важко ловить м'яч
22’ Мирас Абилев порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
24’ Ренату Саншеш порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
33’ Нето на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
35’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Станимир Дриженко
38’ Що ж робить гравець команди Бенфика 754, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
48’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Инге Виллемс...
56’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
60’ Яка передача і Хуан Бернат пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
65’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Станислас Лебёф і непогано виносить його в центр поля
71’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Мирас Абилев
78’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Ренату Саншеш
83’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Мейсон Маунт забиває ГОЛ!
83’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
86’ При спробі обійти суперника гравець Нето підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
88’ Знову м'яч забирає Хуан Бернат