15.10.2024 08:32
Lisichask FC Arena
1’ Футболісти команди Lisichask FC 781 розіграли м'яч із центру поля
3’ Суддя призначає пенальті. Илья Цымбаларь пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
9’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Аурелио Торричелли
14’ Яка передача і Сандро Рамирес пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
15’ Антони Рамальетс легко перехоплює м'яч
23’ При виконанні кутового удару Карлос Клерк несподівано та красиво забиває ГОЛ!
25’ Трофим Виленский спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
25’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Лукман Аруна забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
31’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Роман Кистенев
34’ Вдало віддав пас Хэчиро Исида своєму гравцю!
37’ Небезпечний штрафний удар і Тим ван Реммерсваал легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
43’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Хэчиро Исида легко вганяє м'яч у сітку воріт!
43’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Тидиани Босежюр
44’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
49’ Ех, Тим ван Реммерсваал... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
54’ Антони Рамальетс непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
64’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
69’ При виконанні кутового удару Лукман Аруна несподівано та красиво забиває ГОЛ!
73’ Сандро Рамирес вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
78’ І з м'ячем Пегазос Канделаки після ідеального підкату
80’ М'яч за межами поля, вкидає Трофим Виленский
90’ Раимофф неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!