Товариський матч

15.10.2024 08:07
PREMIUM Arena
1’ Футболісти команди PREMIUM 909 розіграли м'яч із центру поля
10’ Який незграбний пас віддав Коджи Минами і м'ячем заволодів суперник!
12’ Рэкс Бэнкрофт віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Chelsee 578! Видно злагодженість у діях!
15’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Санжар Назарбаев
23’ Суддя призначає пенальті. Бендик де Линден пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
25’ У грубому підкаті Кэвин Юр зносить суперника з ніг!
27’ Эну Лумумбу на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
31’ Гравець віддає наскрізний пас і Хараль Сантегоетс у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
33’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Маттиас Сильверман забиває приголомшливий м'яч у ворота!
35’ Мда... Бендик де Линден... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
42’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Али Гертляйн не зміг потрапити по воротах!
44’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
48’ Кэвин Юр точно зіграв головою на партнера по команді!
57’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
58’ Гравець команди PREMIUM 909 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Санжар Назарбаев отримує попередження
59’ Рэкс Бэнкрофт зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
60’ Що ж робить гравець команди PREMIUM 909, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
60’ Після жахливої помилки захисника Энрико Ринальди без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
67’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
71’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Санжар Назарбаев
76’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Маттиас Сильверман
77’ М'ячем у голову отримує Бендик де Линден. Сподіваємось все обійдеться...
80’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Кэвин Юр
85’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Бендик де Линден