15.10.2024 07:05
FcKharkiv Arena
1’ Команда FcKharkiv 1495 розпочала з центру поля
8’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
14’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
22’ Вправно перехоплює м'яч Сандро Рамирес
29’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Лукман Аруна
33’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
43’ Після невиразного відбору, атаку почав Деукалайон Ксенакис
47’ Після прострільного удару по воротах Алексей Бахарев рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
49’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Пауло Ванчопе чітко вкинув м'яч у гру
55’ Що ж робить гравець команди FcKharkiv 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
58’ Сандро Рамирес на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
67’ Жахливий та неточний пас віддав Дэйли Блинд своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
73’ Сандро Рамирес проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
77’ Небезпечний штрафний удар і Пак Чи Сон легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
79’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Раимофф забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
80’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Пак Чи Сон
83’ Артем Кичак на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
85’ Мда... Левент Кишш... Через його помилку суперник пішов у контратаку!