15.10.2024 06:58
Nizhny Novgorod Arena
1’ Футболісти команди Nizhny Novgorod 868 розіграли м'яч із центру поля
6’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Кэвин Юр
8’ Адельмо Гварро зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
15’ Франциско Амар добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
20’ Дональд Ферт вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
28’ Алредин Ламбер відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Nizhny Novgorod 868
29’ Сильний удар по воротах, але Зигфрид Грюгер у стрибку легко відбив цей м'яч!
31’ Террел Перкин вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
38’ Гравець Дональд Ферт набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
42’ При виконанні кутового удару Алредин Ламбер несподівано та красиво забиває ГОЛ!
44’ Ех, Омар Барретт... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
46’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Джон Брайт вміло забирає м'яч!
52’ Після жахливої помилки захисника Пауло Афос Кастальдо без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
55’ У грубому підкаті Франциско Амар зносить суперника з ніг!
61’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Террел Перкин
65’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Рэкс Бэнкрофт
66’ Небезпечний штрафний удар і Тодд Кондон легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
72’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Дарио Паолетти
77’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Тодд Кондон
83’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Рэкс Бэнкрофт легко вганяє м'яч у сітку воріт!
86’ Після образи суперника Маттиас Сильверман нахабно штовхає його!