15.10.2024 06:57
FC Lazo Arena
1’ Команда FC Lazo 811 розпочала з центру поля
7’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Лукман Аруна і непогано виносить його в центр поля
14’ Карлос Клерк віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
19’ Яка передача і Бруно Араухо пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
19’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Хермокрэйтс Алексос
19’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Сандро Рамирес забиває ГОЛ!
20’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Левент Кишш отримує попередження
23’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
31’ Кичиро Оно фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
31’ Суддя призначає пенальті. Карлос Клерк пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
35’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Деукалайон Ксенакис не зміг залишити поле без допомоги медиків
37’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
39’ Відмінну передачу віддав Бруно Араухо, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
41’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Бьорн Штейнцен чітко вкинув м'яч у гру
51’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Хермокрэйтс Алексос
54’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Сандро Рамирес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
57’ Після жахливої помилки захисника Ипполит Врубель без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
60’ Після образи суперника Хермокрэйтс Алексос нахабно штовхає його!
65’ Вправно перехоплює м'яч Левент Кишш
74’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Карлос Клерк забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
75’ Після образи суперника Сандро Рамирес нахабно штовхає його!
81’ Вправно перехоплює м'яч Бабатанд Бестер
90’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!