Товариський матч

15.10.2024 06:43
Ukrainets Arena
1’ Футболісти команди Ukrainets 805 розіграли м'яч із центру поля
5’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
9’ Омар Барретт порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
12’ Барлас Набиев віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
15’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Рэкс Бэнкрофт
20’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Кэвин Юр
25’ Нуну Попе Фернандеш проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
29’ Омар Барретт вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
32’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Унати Анен віддав пас в нікуди!
38’ Даниал Абуталипов непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
40’ Дэвин Перкин зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
44’ Вправно перехоплює м'яч Вениамин Бирюков
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
54’ Жахливий та неточний пас віддав Террел Перкин своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
59’ Небезпечний штрафний удар і Доминик Жицкий легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
62’ Нуну Попе Фернандеш вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
64’ Відмінну передачу віддав Стефано Буоно, мабуть один із найкращих гравців команди Ukrainets 805
70’ Після прострільного удару по воротах Барлас Набиев рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
72’ Дэвин Перкин точно зіграв головою на партнера по команді!
81’ Джемми Маккенна вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
82’ Гравець віддає наскрізний пас і Рэкс Бэнкрофт у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
85’ При виконанні кутового удару Ветле Ланг несподівано та красиво забиває ГОЛ!
89’ Після невиразного відбору, атаку почав Унати Анен