15.10.2024 06:35
5’ Після легкого удару гравцем Ханнес Вольф по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
5’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гонсалу Рамуш
7’ Ромелу Лукаку на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
11’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Ханнес Вольф
16’ Антони Рамальетс непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
25’ Боротьба за м'яч у повітрі і Ханнес Вольф буквально лягає на спину опонента!
30’ Антони Рамальетс на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
36’ Леннерт Нильсен точно зіграв головою на партнера по команді!
45’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Раимофф
50’ Лукман Аруна зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
52’ Після прострільного удару по воротах Эндрю Робертсон рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
53’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
56’ Жахливий та неточний пас віддав Ромелу Лукаку своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
60’ Деле Алли проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
64’ Доминик Собослай красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Cashbet 1371
66’ Відмінну передачу віддав Александр Головин, мабуть один із найкращих гравців команди Cashbet 1371
68’ Рахим Стерлинг прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
72’ Тим ван Реммерсваал вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
76’ М'ячем у голову отримує Тим ван Реммерсваал. Сподіваємось все обійдеться...
79’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
79’ Знову м'яч забирає Тим ван Реммерсваал
84’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гонсалу Рамуш віддав пас в нікуди!
93’ Гравець Доминик Собослай набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!