15.10.2024 06:07
Спартак Шанхай Arena
1’ Команда Спартак Шанхай 832 розпочала з центру поля
11’ Джон Брайт важко ловить м'яч
19’ Таро Огава практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
25’ Після тонкої передачі м'яч отримує Ибрахим Деревянов
29’ Тодд Кондон проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
35’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Кэвин Юр
36’ Після легкого удару гравцем Райан Херст по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
42’ Дааа... Рэкс Бэнкрофт не зміг прийняти пас від свого партнера...
42’ Гравець віддає наскрізний пас і Ибрахим Деревянов у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
44’ М'ячем заволодів Луизинью Перейра Рональду, але несподівано тут же його втратив!
53’ Знову м'яч забирає Стилианос Митакос
56’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Кэвин Юр
58’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Таро Огава забиває приголомшливий м'яч у ворота!
58’ Що ж робить гравець команди Спартак Шанхай 832, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
62’ Маттиас Сильверман втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
68’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Дэвин Перкин
71’ Яка передача і Карп Ребров пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
72’ Знаменитий гравець Карп Ребров вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
76’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Омар Барретт
83’ Після образи суперника Джемми Маккенна нахабно штовхає його!
88’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Луизинью Перейра Рональду