15.10.2024 04:12
Rangers FC Arena
1’ Футболісти команди Rangers FC 1892 розіграли м'яч із центру поля
9’ Денис Руденко порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
18’ Дмитрий Лепа порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
23’ Після проходження флангом Раимофф віддав точну передачу на протилежний фланг
30’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Денис Руденко віддав пас в нікуди!
32’ Гравець Леннерт Нильсен набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
37’ Сергей Политыло порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
38’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Ян Морговский легко вганяє м'яч у сітку воріт!
39’ Владимир Лысенко зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
44’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Денис Руденко
51’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
53’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
60’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Игорь Костюк...
64’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Денис Руденко
69’ Лукман Аруна вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
74’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Денис Руденко забиває ГОЛ!
75’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Антони Рамальетс вміло забирає м'яч!
80’ Після прострільного удару по воротах Деукалайон Ксенакис рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
83’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Артур Карноза
91’ Дмитрий Лепа прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах