15.10.2024 03:33
Voliry Arena
1’ Команда Voliry 1066 розпочала з центру поля
8’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
12’ Карлос Клерк вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
17’ Лукман Аруна вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
23’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Руслан Бабенко легко вганяє м'яч у сітку воріт!
26’ І знову Леннерт Нильсен віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
35’ І з м'ячем Тим ван Реммерсваал після ідеального підкату
44’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
45’ Деукалайон Ксенакис проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
52’ Карлос Клерк порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
54’ Сильний удар по воротах, але Антони Рамальетс у стрибку легко відбив цей м'яч!
63’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Деукалайон Ксенакис
68’ Який незграбний пас віддав Бен Руурд Чрюдер і м'ячем заволодів суперник!
72’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Деукалайон Ксенакис зробив гарний підкат
81’ Руслан Бабенко на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
83’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Руслан Бабенко
88’ Дааа... Завьер Майерс не зміг прийняти пас від свого партнера...
88’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Райыс Кушеков забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!