15.10.2024 02:23
Rangers FC Arena
1’ Футболісти команди Rangers FC 1892 розіграли м'яч із центру поля
9’ Відібравши м'яч, Гонсалу Рамуш віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
13’ Карлос Клерк вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
17’ Після невиразного відбору, атаку почав Лукман Аруна
20’ Яка передача і Владимир Шаран пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
21’ Владимир Шаран прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
25’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
31’ Яка передача і Деукалайон Ксенакис пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
33’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Раимофф
35’ Дмитрий Лепа вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
36’ Сергей Пучков зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
39’ Суддя призначає пенальті. Ян Морговский пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
45’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
48’ Яка передача і Лукман Аруна пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
53’ Мда... Тим ван Реммерсваал... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
57’ При виконанні кутового удару Владимир Шаран несподівано та красиво забиває ГОЛ!
59’ Сергей Политыло віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Rangers FC 1892
65’ Гравець Лукман Аруна набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
70’ Антони Рамальетс показує найвищу техніку воротарської майстерності
77’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
86’ Артур Рудько непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки