15.10.2024 02:07
6’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Тим ван Реммерсваал
9’ Игорь Чайковский подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
11’ Жахливий та неточний пас віддав Сергей Костюк своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
21’ Тим ван Реммерсваал не зміг віддати пас! Явний брак техніки
21’ Суддя призначає пенальті. Даниэль Шваб пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
26’ Раимофф зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
31’ І знову Дмитрий Щербак віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
38’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
41’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Дмитрий Щербак чітко вкинув м'яч у гру
46’ Після образи суперника Игорь Чайковский нахабно штовхає його!
49’ Игорь Кривобок віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Би квадрат 1713! Видно злагодженість у діях!
50’ Халид Булахруз відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
53’ Після невиразного відбору, атаку почав Деукалайон Ксенакис
58’ Владислав Кучерук показує найвищу техніку воротарської майстерності
67’ У грубому підкаті Тим ван Реммерсваал зносить суперника з ніг!
71’ Жахливий та неточний пас віддав Халид Булахруз своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
80’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Игорь Чайковский
82’ Тим ван Реммерсваал фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
87’ При виконанні кутового удару Даниэль Шваб несподівано та красиво забиває ГОЛ!
89’ Владислав Кучерук витягає дуже складний удар
89’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Леннерт Нильсен забиває приголомшливий м'яч у ворота!