15.10.2024 00:41
Проклятые Arena
1’ Команда Проклятые 837 розпочала з центру поля
3’ Деукалайон Ксенакис у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
7’ Анри Моранси втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
12’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Анри Моранси легко вганяє м'яч у сітку воріт!
13’ Відібравши м'яч, Леонтий Пидпенько віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
17’ Вправно перехоплює м'яч Лукман Аруна
17’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Анри Моранси забиває ГОЛ!
22’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Ментор Митропулос чітко вкинув м'яч у гру
29’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Лукман Аруна
34’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Рикард Медвецкий
41’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Даниэль Шваб віддав пас в нікуди!
41’ Небезпечний штрафний удар і Сандро Рамирес легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
45’ Боротьба за м'яч у повітрі і Тим ван Реммерсваал буквально лягає на спину опонента!
55’ Боротьба за м'яч у повітрі і Юрий Кабаков буквально лягає на спину опонента!
58’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Деукалайон Ксенакис
62’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Деукалайон Ксенакис
71’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
80’ Після жахливої помилки захисника Карлос Клерк без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
81’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Леонтий Пидпенько
84’ Анри Моранси зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
89’ Ирвин Куллиг грамотно грає на виході