15.10.2024 00:17
Chelsee Arena
1’ Команда Chelsee 578 розпочала з центру поля
4’ Після легкого удару гравцем Омар Барретт по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
6’ Анна Иванова фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
13’ Тодд Кондон втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
15’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
22’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Кэвин Юр забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
24’ Сергей Волыняка віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Carcaricola 616! Видно злагодженість у діях!
30’ Николь Козлова прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
34’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Света Деренчук віддав пас в нікуди!
41’ Леся Словак витягає дуже складний удар
43’ Света Деренчук вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
49’ Маттиас Сильверман проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
49’ Мда... Омар Барретт... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
52’ Після легкого удару гравцем Омар Барретт по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
53’ Сергей Волыняка практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
54’ Гравець команди Chelsee 578 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Дэвин Перкин отримує попередження
59’ Відмінну передачу віддав Джемми Маккенна, мабуть один із найкращих гравців команди Chelsee 578
63’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Маттиас Сильверман не зміг потрапити по воротах!
66’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Николь Козлова забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
71’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
78’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Дэвин Перкин
82’ Леся Словак легко перехоплює прострільну передачу
86’ М'ячем заволодів Света Деренчук, але несподівано тут же його втратив!