15.10.2024 00:05
5’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Павел Недвед
8’ І знову Тим ван Реммерсваал віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
13’ Жахливий та неточний пас віддав Патрик Виейра своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
19’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Эрик Кантона
23’ Дида витягає дуже складний удар
30’ Тьерри Анри не зміг віддати пас! Явний брак техніки
33’ Після жахливої помилки захисника Деукалайон Ксенакис без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
33’ Небезпечний штрафний удар і Сандро Рамирес легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
33’ Небезпечний штрафний удар і Даниэль Шваб легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
35’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
36’ Райан Гиггз відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Oblivion 1174
41’ Мда... Эрик Кантона... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
47’ Дида непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
50’ Джанфранко Дзола вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
52’ М'ячем заволодів Лукман Аруна, але несподівано тут же його втратив!
56’ Халид Булахруз проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
57’ Эрик Кантона вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
64’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
74’ Боротьба за м'яч у повітрі і Тьерри Анри буквально лягає на спину опонента!
82’ Тим ван Реммерсваал вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
86’ Після жахливої помилки захисника Халид Булахруз без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
92’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Райан Гиггз