15.10.2024 00:04
Berda Madrid Arena
1’ Футболісти команди Berda Madrid 793 розіграли м'яч із центру поля
11’ І знову Андроник Рыбачев віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
19’ Ампелайос Алексис легко перехоплює м'яч
20’ Після прострільного удару по воротах Асклепиадес Спиру рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
23’ Зопирос Ворбис спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
31’ Який незграбний пас віддав Руй Роналду і м'ячем заволодів суперник!
39’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
48’ Після образи суперника Карвальо Косто нахабно штовхає його!
53’ У грубому підкаті Нео Микари зносить суперника з ніг!
55’ І знову Карвальо Косто віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
60’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Драгослав Елачич
63’ Після легкого удару гравцем Маттиас Сильверман по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
63’ Карвальо Косто красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Berda Madrid 793
65’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
69’ Сергей Остафьев від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
71’ Яка передача і Андроник Рыбачев пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
72’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Андроник Рыбачев забиває ГОЛ!
74’ Рэкс Бэнкрофт порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
76’ У грубому підкаті Асклепиадес Спиру зносить суперника з ніг!
83’ Маттиас Сильверман красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Chelsee 578
92’ Руй Роналду вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!