15.10.2024 00:02
Chelsee Arena
1’ Футболісти команди Chelsee 578 розіграли м'яч із центру поля
7’ Яка передача і Кристиан Эриксен пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
7’ Кристиан Эриксен неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
14’ Після проходження флангом Омар Барретт віддав точну передачу на протилежний фланг
20’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Джон Брайт вміло забирає м'яч!
27’ Знаменитий гравець Ромелу Лукаку вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
29’ Джон Брайт показує найвищу техніку воротарської майстерності
30’ Асклепиадес Спиру втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
33’ Після прострільного удару по воротах Деле Алли рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
34’ М'ячем у голову отримує Рахим Стерлинг. Сподіваємось все обійдеться...
37’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Омар Барретт
43’ Джон Брайт грамотно грає на виході
45’ Ханнес Вольф фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
48’ Джон Брайт легко перехоплює м'яч
50’ Джон Брайт на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
52’ Гравець команди Chelsee 578 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Рэкс Бэнкрофт отримує попередження
58’ Рахим Стерлинг від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
60’ Жоэль Матип проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
60’ Знаменитий гравець Диего Годин вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
66’ Зопирос Ворбис порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
69’ І з м'ячем Ромелу Лукаку після ідеального підкату
72’ М'ячем у голову отримує Александр Головин. Сподіваємось все обійдеться...
77’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Зопирос Ворбис
81’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Ромелу Лукаку
82’ Після легкого удару гравцем Майкл Гисборн по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
89’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Ханнес Вольф і непогано виносить його в центр поля